MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Mazurska Gala MMA

Ciężkie grzmoty, czyli Tomasz Kolcun kontra Kamil Minda na Mazurskiej Gali MMA

Właśnie poznaliśmy bardzo ciekawy pojedynek w wadze ciężkiej Mazurskiej Gali MMA. Będzie to starcie pomiędzy Tomaszem Kolcunem (4-0) a Kamilem Mindą (1-1). Gala odbędzie się już 9 listopada.

”Szajba” to reprezentant Spartakusa Rzeszów. W zawodowej karierze zwyciężał czterokrotnie, kończąc przed czasem wszystkie pojedynki. Pokonywał m.in. znanego strongmana Mateusza Barona (0-1) czy też Petera Slahora (0-2) na gali Oktagon 10. W ostatniej walce zdemolował w nieco ponad minutę Dawida Sadowskiego (1-4).

”King Kong” w debiucie w 47 sekund ubił Marcina Lipińskiego (1-2) na gali Extreme Fight Cage 6. W swoim ostatnim pojedynku po dobrym początku został znokautowany przez Marcina Kalatę (1-1).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.