MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

UFC

”Ciężka praca i poświęcenie” – Khamzat Chimaev gotowy na starcie z Edwardsem!

Już 20 stycznia zobaczymy przełożony z końcówki obecnego roku pojedynek pomiędzy Khamzatem Chimaevem (9-0) a Leonem Edwardsem (18-3). Z pewnością jest to elektyzujące starcie które odpowie na wiele pytań i pokaże na jakim poziomie jest ”Borz”. Reprezentant All Stars Gym co róż na swoim instagramie pokazuje swoje zdjęcia z treningów i zapowiada, że będzie mocno przygotowany na starcie z Anglikiem.

Khamzat Chimaev to jedno z ciekawszych odkryć 2020 roku. Do UFC trafił jako czołowy zawodnik kategorii półśredniej Brave CF. Tam też odprawiał m.in. mocnego sambiste Ikrama Aliskerova (10-1) oraz Mzwandile Hlongwe (6-1). W kierowanej przez Dane White’a organizacji zanotował już 3 zwycięstwa kończąc przed czasem Johna Phillipsa (22-11), Rhysa McKee (10-4-1) oraz Geralda Meerschaerta (31-14).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.