Jan Ciepłowski (3-0) w odpowiedzi do zapytanie organizacji Armia Fight Night zapowiedział, iż jest chętny na walkę z Piotrkiem Kamińskim (5-4). Zawodnik z Łodzi podkreślił, że interesuje go taki czysto sportowy pojedynek.

”@Bodziomonster dawaj ziomal, czysto sportowo będę gotowy”

”Bodzio” to walczący zawodowo od 2016 roku reprezentant klubu Czerwony Smok Poznań. Trzeba przyznać, że w swojej karierze mierzył się ze ścisłym TOPEM dywizji koguciej. Byli to m.in. walczący dla KSW, mistrz Sebastian Przybysz (9-2) oraz Patryk Surdyn (6-2). Jest on także byłym posiadaczem pasa wagi muszej słynnej organizacji Mirka Oknińskiego PLMMA. Zdobył go w roku 2017, kiedy to w Łomiankach skrętówką poddał Mikołaja Kałudę (1-4-1). Piotra po raz ostatni oglądać mogliśmy w klatce na podczas 13 edycji Babilon MMA, gdzie po 3 rundowej walce uległ Sylwkowi Millerowi (10-5).

”Jasiu” natomiast to zawodnik młodej gwardii Polskiego MMA. Zawodowo walczy dopiero od 2021 roku i od tamtego czasu meldował się w klatkach 3-krotnie. Reprezentant Zenith Vera Fight Club zwyciężył wszystkie starcia, dwa przed czasem natomiast każdy z nich miał miejsce właśnie podczas gal AFN. W jego rekordzie znajdziemy Kamila Korzeniowskiego (3-4), Jansuga Gogie (1-3) i Marcina Maleszewskiego (3-2). Starcie z Kamińskim z pewnością było by dla niego ciekawym testem.”