MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Bellator

Chris Honeycutt rozpracował Alexandra Shlemenko na gali EFF 2019!

Wczoraj dwóch zawodników organizacji Bellator zmierzyło się ze sobą w walce wieczoru rosyjskiej gali EFF 2019. Byli to legendarny Alexander Shlemenko (59-13) oraz Chris Honeycutt (12-3). Ku ździwieniu lokalnych kibiców górą okazał się być Amerykanin, jednogłośnie wypunktowując Shlemenkę. Był to dla niego powrót na zwycięską ścieżkę po porażce nad byłym mistrzem PLMMA Costello Van Steenisem (12-1).

Dla Rosjanina był to powrót na passę porażek, po dwóch wcześniejszych zwycięstwach z rzędu. Pokonywał wówczas Jonasa Billsteina (20-8-1), oraz Viscardiego Andrade (20-8). Warto dodać, iż w 2018 roku planowano zestawić go z obecnym championem KSW w wadze średniej Scottem Askhamem (18-4) jednak do pojedynku nie doszło, a jego przeciwnikiem został wspomniany wcześniej Billstein.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.