MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

UFC

Charles Oliveira otwarty na walkę z McGregorem nawet w limicie do 77 kg!

W wywiadzie po swoim niedzielnym zwycięstwie Charles Oliveira (29-8) wypowiedział się na temat swojej przyszłości w organizacji UFC. Przypomnijmy, że ”Do Bronx” poddał w 3 rundzie faworyzowanego Kevina Lee (18-6) duszeniem gilotynowym. Starcie to było walką wieczoru gali UFC on ESPN+ 28, która odbyła się w Brasilli. Zwycięstwem tym fenomenalny w płaszczyźnie parterowej Brazylijczyk zbliża się do pierwszej piątki rankingu kategorii lekkiej.

Oliveira nie odpowiedział na pytanie, z kim dokładnie z kim z pierwszej piątki rankingu chciałby się zmierzyć. Odpowiedział jednak, gdy zapytano go, czy byłby otwarty na starcie z byłym mistrzem dwóch dywizji Conorem McGregorem (22-4).

”Podjąłbym się walki z McGregorem bez problemu” – powiedział Charles Oliveira. ”To byłaby dobra walka, naprawdę chciałbym z nim walczyć. Może mieć 70 lub 77 kilogramów, to nie ma znaczenia.” – dodał ”Do Bronx”

Chcielibyście zobaczyć taki pojedynek ?

Źródło: MMAFighting.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.