Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z perspektywicznym Cezarym Oleksiejczukiem (6-2). Podopieczny swojego brata Michała a także trenera Mirosława Oknińskiego wspomniał, iż byłby otwarty na rewanżowe starcie z Jackiem Jędraszczykiem (7-3). Warto przypomnieć, że Panowie mierzyli się ze sobą na gali RWC 2 w Golinie. Wówczas górą był starszy z fighterów który po mocnej wojnie, wygrał decyzją sędziowską.

CZAREK OLEKSIEJCZUK JAKO PIERWSZY NOKAUTUJE CHANA I JEST CHĘTNY NA REWANŻ Z JĘDRASZCZYKIEM!

Czarek Oleksiejczuk w ostatnich pojedynkach wyglądał świetnie. Reprezentant Akademii Sportów Walki Wilanów wszystkie trzy ostatnie zwycięskie boje kończył w 1 rundach. Odprawił on m.in. twardego Jacka Bednorza (6-6), niespodziewanie kończąc go w jego koronnej płaszczyźnie. Po raz ostatni w klatce widzieliśmy go 11 dni temu na gali FEN 32. Wtedy też jako pierwszy znokautował Djamila Chana (15-9).

Jacek Jędraszczyk żadnych wyzwań się nie boi. Zawodnik z Ostrowa Wielkopolskiego walczył z czołówką dywizji półśredniej w naszym kraju. W swoim rekordzie ma nazwiska takie jak obecny mistrz FEN Robert Bryczek (12-3) a także Kamil Gniadek (14-7-1). W organizacji sterowanej przez Pawła Jóźwiaka jedyne zwycięstwo odnotował w efektownym stylu nokautując Samuela Vogta (1-2).