MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW

Były zawodnik UFC Darko Stosić nowym nabytkiem KSW!

W najnowszym podcaście Inkubator, były zawodnik UFC Darko Stosić (13-4) ogłosił iż swoją karierę kontynuował będzie w organizacji KSW. Zdradził również, że chce startować w wadzę ciężkiej, i póki co żegna dywizję półciężką. Jak sam powiedział miał zadebiutować już podczas Łódzkiej gali KSW 53 w Łodzi, a jego przeciwnikiem miał zostań Poznański ”Komar” Michał Włodarek (8-2). Ostatecznie jednak wypadł z powodu kontuzji a sama gala została odwołana w związku z pandemią Koronawirusa.

Darko Stosić dla UFC stoczył cztery pojedynki, zwyciężając tylko raz w swoim debiucie w organizacji. Znokautował wówczas w 1 rundzie Jeremy’ego Kimballa (17-9) podczas gali UFC Fight Night 134. W swojej karierze kończył przed czasem m.in. znanych polskiej publiczności Hatefa Moeila (10-4) oraz Tomasza Czerwińskiego (9-16). Po raz ostatni w klatce oglądać mogliśmy go na gali UFC on ESPN+ 24, uległ wówczas jednogłośną decyzją w starciu z niepokonanym Jamahalem Hillem (7-0).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.