MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Bellator

Były mistrz PLMMA Damian Frankiewicz wystąpi na gali Bellator 235! Pełna karta walk!

Przed nami hitowo zapowiadająca się gala Bellator 235! W karcie walk zobaczymy takich zawodników jak Soren Bak (13-1), Alfie Davis (12-3) czy też były mistrz PLMMA Damian Frankiewicz (9-2). Gala odbędzie się 23 listopada w Londynie.

Damian Frankiewicz pas polskiej organizacji zdobył w 2016 roku, poddając Patryka Duńskiego (6-5-1) na gali PLMMA 63. Ostatnie dwa pojedynki stoczył na gali World Fight Tour 9, biorąc udział w turnieju wagi piórkowej. Oby dwa pojedynki zwyciężył kolejno wypunktowując i poddając swoich rywali. Wcześniej toczył pojedynki dla takich organizacji jak BAMMA czy Madness. Pokonywał tam m.in. Paula Douglasa (1-1) czy też Thiago Martinsa (12-11).

Pełna karta walk:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.