Fernando Rodrigues Jr. (13-8) po latach powraca do Polski! Zawodnik z kraju kawy ma nowego pracodawcę a jest nim nie kto inny jak Fight Exclusive Night. O podpisaniu kontraktu były posiadacz pasa KSW poinformował na swoim Instagramie.

”Dobry wieczór, z wielką przyjemnością chcialbym ogłosić, że właśnie podpisałem kontrakt z wspaniałą polską organizacją MMA FEN. Nie macie pojęcia, jaki jestem szczęśliwy, że znowu będę walczył w Polsce, w kraju, który jest moim drugim domem i wśród ludzi których kocham z całego serca. Dziękuję Kasi Stachurze, która reprezentuje mnie w Polsce i mojemu nowemu szefowi Pawłowi Jóźwiakowi, który jest prezesem federacji FEN. Moim celem jest zostanie Mistrzem FEN i liczę ma wsparcie polskiego narodu Osss”

”Santo Force” obecnie nie ma najlepszego czasu w swojej karierze. Były pogromca dominatora wagi ciężkiej KSW zwyciężył tylko dwa ze swoich ostatnich ośmiu pojedynków, pokonując jedynie Joao Paulo Dos Santosa (6-14) i Jamesa McSweeneya (15-18). W swoim ostatnim boju po dobrym 3 rundowym pojedynku minimalnie okazał się gorszy od Sergeya Bilostenniya (10-2).

Jeśli podoba ci się nasza twórczość i chcesz nas wesprzeć zapraszamy na: buycoffee.to/mmafists