Za nami kolejny występ w organizacji Brave CF pochodzącego z Lęborka Macieja Gierszewskiego (7-6). Popularny ”The Magic Man” okazał się nie jednogłośnie gorszy dzisiejszego wieczoru od mającego za sobą przygodę w UFC Rolando Dy (13-9). Mimo porażki w tym starciu Gierszewski zaprezentował się z dobrej strony, będąc skreślanym przez bukmacherów.

Dla Macieja Gierszewskiego był to trzeci pojedynek dla wywodzącej się z Bahrainu organizacji Brave CF. Zadebiutował w niej w 2019 roku zwyciężając w pięknym stylu z Cianem Cowleyem (2-5). Następnie uległ solidnemu Johnowi Brewinowi (6-1), aby następnie ponownie wygrać przez TKO z Bogdanem Suru (0-2). Popularny ”Magik” miał także możliwość występów dla Cage Warriors, BAMMA czy też Bellatora. Mierzył się tam z takimi zawodnikami jak Justin Burlinson (5-0) oraz Marcus Paul (2-0).

Rolando Dy pod banderą UFC stoczył cztery pojedynki. Zwyciężył jeden wypunktowując pewnie pochodzącego z Chin Wulijiego Burena (12-7). Porażki odnosił natomiast z takimi zawodnikami jak doświadczony Alex Caceres (17-12) oraz solidny Shane Young (13-4). Ostatnie pojedynki toczył pod banderą gal Brave CF oraz UAE Warriors, gdzie przegrywał przed czasem. Ciekawostką jest to, iż w swojej karierze dwa razy z rzędu walczył z Kylem Aguonem (13-9) i dwukrotnie uległ niejednogłośną decyzją.