Za nami Słoweńska edycja gali Brave CF 34, jedną z głównych walk było starcie z udziałem byłego zawodnika KSW. Ivica Truscek (38-35) bo o nim mowa uległ przez poddanie niepokonanemu Benoitowi Saint-Denisowi (5-0). Francuz zakończył starcie poprzez dźwignię na kolano. Walką wieczoru gali był pojedynek o pas kategorii ciężkiej gdzie Luka Podkrajšek (4-0) okazał się niejednogłośnie lepszy od Viktora Vasicia (6-4).

Ivice Truscka polscy fani pamiętać mogą z chorwackiej gali KSW 51. Wówczas Chorwat wskoczył do walki w dniu gali, stawiając ciężkie warunki prospektowi Krystianowi Kaszubowskiemu (8-1). Porażka z Francuzem była jego drugą walką od tamtego boju. W między czasie został także rozbity ciosami w 3 rundzie przez solidnego Shamilovi Zavurovi (38-6-1). W przeszłości miał okazję toczyć on pojedynek m.in. z mistrzem KSW Roberto Soldiciem (17-3).

Benoit Saint-Denis kojarzyć możemy z głośnej sprawy sprzed kilku dni. Kiedy to zmieniono wynik jego pojedynku z Polakiem Pawłem Kiełkiem (9-5-1). Podczas tego pojedynku francuz nie został dopuszczony do trzeciej rundy przez sędziego. Obecnie jednak wynik starcia widnieje jako no-contest. W przeszłości rywalizował on m.in. z Ibragimem Baisarovem (7-2), Arturem Szczepaniakiem (4-1) oraz Antoine’m Bensimonem (2-1). Wczorajsze zwycięstwo z Chorwatem było jego najcenniejszym dorobkiem w karierze.