MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

BPFN

BPFN 2: Sylwester Kołecki szybko rozbił Joketicia w swoim debiucie!

Udany debiut w formule MMA zanotował chwilę temu Sylwester Kołecki (1-0). Były sztangista i brat mistrza Olimpijskiego w tejże dyscyplinie już w 1 rundzie pojedynku zastopował ciosami doświadczonego, lecz posiadającego ujemny bilans Aleksandara Joketicia (0-14). Starcie to było jedną z trzech głównych walk odbywającej się dziś na Suwałkach gali Browar Północny Fight Night 2!

RUNDA 1

Sylwester Kołecki pędem zaatakował swojego przeciwnika natychmiastowo sprowadzając go do parteru. Seria ciosów i kłopoty Joketicia, sędzia za moment przerwie starcie ale nie zdążył odklepał ciosy ”Shogun”! 19 sekund zajął Sylwestrowi Kołeckiemu debiut w formule MMA!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.