MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Eagles

Bogdan Barbu poznał rywala, z którym zmierzy się w kolejnej walce!

Były zawodnik KSW Bogdan Barbu (16-10), poznał swojego przyszłego opontenta. Rumun zmierzy się w rewanżowym starciu z Mikhailem Sirbu (13-7). Pojedynek ten odbędzie się podczas mołdawskiej gali Eagles Next Level a jego stawką będzie pas mistrzowski organizacji.

Panowie mieli okazję mierzyć się już na gali Eagles Fighting Championship 9, wówczas Barbu po mocnym pojedynku poddał Mołdawianina gilotyną na nieco ponad minutę przed końcem ostatniej piątej rundy pojedynku.

Bogdana Barbu po raz ostatni w klatce widziany był na gali RXF 37: All Stars. Wtedy też poddał on skrętówką w 43 sekundy Mirko Jovanovicia (0-13). Walkę wcześniej zadebiutował dla organizacji KSW, gdzie w pierwszej rundzie został znokautowany przez Sebastiana Przybysza (6-2).

Mikhail Sirbu w ostatnim pojedynku został poddany przez solidnego reprezentanta Ukrainy Evgeniy’a Odnoroga (16-6). Wcześniej dwukrotnie wypunktował on Kylychbeka Sadirdinova (6-6) oraz Ioana Vrânceanu (8-17). W swojej karierze miał okazję toczyć pojedynki dla ACB czy M-1 Global.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.