MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

UFC

Bartosz Fabiński na stałe powraca do kategorii średniej!

Bardzo ciekawą informację na swoim Twitterze podał dziś menadżer Artur Ostaszewski. Dowodzący grupy Shocker MMA ogłosił, iż jego podopieczny Bartosz Fabiński (15-3) już na stałe powraca do kategorii średniej. Wspomniał również o tym, że rozmowy z organizacją UFC na temat kolejnego pojedynku już trwają. Warto także wspomnieć, iż to właśnie w kategorii średniej ”Butcher” przewalczył większość swojej kariery.

”Rzeźnik” w dywizji do 84 kilogramów debiutował w organizacji UFC, gdzie na pełnym dystansie wypunktował byłego mistrza EFC Garretha McLellana (13-7). Decyzja o powrocie spowodowana może być kapitalnym występem Bartka w ostatnim pojedynku pod banderą Cage Warriors, gdzie wypunktował faworyzowanego Darrena Stewarta (11-5). Walka ta pierwotnie miała odbyć się na jednej z gal Amerykańskiego Giganta, lecz za porozumieniem stron odbyła się właśnie w CW.

Fot. Bartosz Fabiński Instagram

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.