MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

UFC

Bartosz Fabiński bez ważnego kontraktu z organizacją UFC!

Niestety po ostatniej porażce UFC opuszcza nasz rodak Bartosz Fabiński (15-5). ”Rzeźnik” z Warszawy sterowaną przez Danę White’a organizację opuszcza z rekordem 4 zwycięstw oraz 3 porażek. O jego zwolnieniu poinformował Dziennikarz TSN Sports Aaron Bronsteter. Poza Bartkiem ”amerykańskiego giganta” opuszczą także m.in. Jordan Griffin (18-9) a także KB Bhullar (8-2).

Bartosz Fabiński dwa ostatnie pojedynki przegrał przez poddania w 1 rundach pojedynków. Był zmuszony odklepać duszenie gilotynowe w wykonaniu Geralda Meerschaerta (32-14) a także balachę Andre Muniza (20-4). Ostatnie zwycięstwo zanotował w marcu 2020 roku, gdzie we współpracy z Cage Warriors na ich gali z numerem 113 jednogłośnie wypunktował faworyzowanego Darrena Stewarta (12-6). Przed podpisaniem kontraktu z UFC oglądać mogliśmy go na galach PLMMA czy Fighters Arena.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.