MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Babilon MMA

Babilon MMA 22: Sylwester Kołecki po ciekawym początku poddaje Konkela!

Dobre chodź krótkie starcie zafundowali nam Sylwester Kołecki (3-0) oraz Konrad Konkel (1-2). Po ciekawym pełnym zwrotów akcji (obalenia, odrzuty, wysokie kopnięcia) początku reprezentant Akademii Sportów Walki Wilanów zwyciężył starcie poddając trójkątem rękoma swojego przeciwnika. Jest to zdecydowanie najcenniejsza póki co wygrana w karierze Sylwka.

Kołecki starał się zapaśniczo rozwiązać starcie od samego początku. Kilkukrotnie jednak Konkel dobrze kontrował zapędy byłego ciężarowca. Finalnie jednak zawodnik z Warszawy zdołał ustabilizować Konkela i po chwili przejść do trójąta rękoma który zakończył to starcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.