MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Babilon MMA

Babilon MMA 17: Toni Valtonen zdominował i rozbił Dawida Żółtaszka!

Dawid Żółtaszek (3-1) zaliczył nieudany powrót do formuły MMA po długiej przerwie. Czołowy polski kickbokser uległ poprzez techniczny nokaut w 2 rundzie z byłym zawodnikiem organizacji KSW Tonim Valtonenem (28-17). Doświadczony Fin kompletnie parterowo zdominował ”Maximusa”.

Zawodnik z Finlandii przez całą pierwszą rundę oraz większość drugiej przeleżał z góry na ”Maximusie”. Tam też sukcesywnie rozbijał zawodnika z Polski. Atakując zarówno ciosami jak i łokciami. Miał także moment, gdzie zamknął swojego rywala w krucyfixie. Finalnie sędzia Tomasz Bronder przerwał to starcie po serii ciosów weterana europejskich klatek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.