MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Babilon MMA

Babilon MMA 16: Filip Stawowy ubił Marcina Kalate po ciężkim początku!

Ostatni z dzisiejszych ”ciężkich” bojów już za nami. Mowa tu oczywiście o trzeciej od końca walce gali Babilon MMA 16 w Legionowie. Oglądać w niej mogliśmy reprezentanta Nowego Targu Marcina Kalatę (1-2), który stanął na przeciw perspektywicznego Filipa Stawowego (7-1) z Murowanej Gośliny. W tym bratobójczym Artnoxowym starciu górą okazał się młodszy z zawodników który mimo kłopotów na początku walki wygrał ten bój.

RUNDA 1

Niskie kopnięcie Kalaty, obrotówka w wątrobę. Bomba za bombe, ciężkie chwile Stawowego. Bezpardonowa wymiana ciosów, ale skleja się Stawowy do rywala w celu odpoczynku, ależ trafiony na wątrobę był zawodnik z Murowanej Gośliny. Bijatyka, trafia Kalata, ale odpowiedział Stawowy ależ wojna w tym boju kategorii ciężkiej. Piękna praca ciosem Prostym Kalaty, prawy cep Stawowego. Sierpowym Kalaty, prawy Stawowego który rusza do przodu. Ale Slugfest podczas tego pojedynku. Oby dwaj już naprawdę zmęczeni, ale ciągle do przodu. Leci Kalata do przodu, ale bije Stawowy ciosami w parterze i mamy koniec! Przerywa sędzia pojedynek!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.