MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Krwawy Sport

Artur Smarzyński podsumowuje pierwszą edycję Krwawego Sportu!

Wczoraj odbyła się świetna debiutancka gala organizacji Krwawy Sport. Podczas tego widowiska oglądać mogliśmy aż czternaście pojedynków w trzech różnych formułach. W K-1 w małych rękawicach, MMA pro jak i semi-pro oraz na gołe pięści w formule kickbokserskiej. Po samej gali wraz z organizatorem Arturem Smarzyńskim podsumowaliśmy sobie sobotnie wydarzenie.

”Dawno nie byłem na gali, gdzie widziałem takie sztos walki. Nokauty były, krew była, technika była, chłopaki nie kalkulowali chcieli się bić. Wspomnę tu walkę Pawlik Cybluski, gdzie Cybluski ładnie schodził po karatecku. To było takie jakby podziemie z Krwawego Sportu” – skomentował ”Papaj”

Naszą pełną rozmowę obejrzeć możecie poniżej!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.