MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

UFC

Ariane Lipski balachą na kolano odprawiła Luane Caroline! [WIDEO]

Była mistrzyni organizacji KSW Ariane Lipski (13-5) powróciła do oktagonu podczas dzisiejszej gali UFC Fight Island. ”Królowa Przemocy” pochodząca z Curitiby bardzo szybko przy pomocy balachy na kolano poddała swoją rodaczkę Luane Caroline (6-2). Było to drugie zwycięstwo z rzędu i pierwsze przed czasem w organizacji UFC. Poprzednio jednogłośnie odprawiła Isabele De Padue (5-2).

RUNDA 1

Mocnym prawym otworzyła rundę Ariane Lipski, poprawiła drugim ciosem i już z pleców musi walczyć Luana Carolina. Kilka ciosów zainkasowała w parterze Brazylijka. Skręca się po nogę byłej mistrzyni KSW, mniej doświadczona z zawodniczek. Kontruje Lipski, szuka balachy na kolano. Ciągnie ”Królowa Przemocy” nogę rywalki. I Koniec! Ariane Lipski poddaje Luane Caroline już w 1 rundzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.