MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW

Andrzej Grzebyk podpisał kontrakt organizacją z KSW!

Informacja o której mówiło się zakulisowo od kilku dobrych dni, dziś oficjalnie stała się faktem. Jeden z czołowych polskich zawodników kategorii półśredniej Andrzej Grzebyk (16-3) podpisał kontrakt z organizacją KSW. O transferze reprezentanta Legion Team Tarnów największa polska organizacja poinformowała na swoim Fanpage’u.

FEN Double Champion joins KSW!Andrzej Grzebyk will make his debut in near future 👊

Posted by KSW on Thursday, 21 May 2020

Andrzej Grzebyk to pierwszy podwójny mistrz organizacji Fight Exclusive Night. Pierwszy z pasów w wadze średniej zdobył on w maju 2018 roku. Wtedy też na gali FEN 21 po ciężkim boju zwyciężył przez TKO w 3 rundzie z Thiago Vieirą (10-4). Drugi z mistrzowskich tytułów w dywizji półśredniej również nie przyszedł mu z łatwością. Bój o niego stoczył w marcu 2019 roku podczas 24 edycji gali FEN, gdzie w 3 rundzie odprawił ciosami w 3 rundzie Kamila Gniadka (14-7-1). Starcie to zostało wybrane walką ubiegłego roku w naszych nominacjach. W swoim ostatnim pojedynku Tarnowianin w nieco ponad 19 sekund zwyciężył przez niskie kopnięcie z Brazylijczkiem Robertem Fonsecą (12-3).

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakontraktowania tak utytułowanego i efektownie walczącego zawodnika. Wierzę, że Andrzej bardzo szybko pokaże w klatce KSW swoje umiejętności i w niedalekiej przyszłości będzie walczyć o najwyższe cele w kategorii półśredniej w naszej organizacji – komentuje podpisanie Grzebyka jeden ze współwłaścicieli KSW, Martin Lewandowski.

Chciałbym również podziękować organizacji FEN za współpracę przy całej sytuacji związanej z umową Andrzeja Grzebyka. Dzięki rzeczowym rozmowom z Kamilem Birką szybko mogliśmy ustalić sytuację kontraktową zawodnika. Takie podejście otwiera nowy rozdział w relacjach między organizacją KSW a FEN i może być początkiem kolejnych rotacji zawodników między naszymi firmami. Wiemy, jak ważną postacią był Andrzej Grzebyk w organizacji FEN, dlatego nie będziemy sprawiać problemów, jeśli w przyszłości strony chciałby zorganizować walkę pożegnalną zawodnika na gali FEN. – dodał

Dla przypomnienia publikujemy nasz wywiad z ”Double-Champem” przez jego poprzednim pojedynkiem na gali FEN 26 we Wrocławiu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.