MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Bez kategorii

Andrei Arlovski chętnie sprawdziłby formę Mike’a Tysona – ”Jedna runda w boksie, druga w MMA”

Legendarny Mike Tyson (BOKS 50-6) już niedługo ma plany powrócić do walk bokserskich. Amerykanin ma zamiar toczyć pokazowe walki charytatywne. Wyzwanie absolutnej legendzie sceny bokserskiej zaserwował były mistrz organizacji UFC Andrei Arlovski (MMA 29-19). Białoruski ”Pitbull” w wywiadzie dla portalu sports.ru zdradził, że chętnie wyszedłby do ringu z ”Iron Mike’iem”. Zasady tego pojedynku jednak nie miałyby być oczywiste.

”Tyson jest legendą. Jego plakat wisiał w moim pokoju. Nie jestem gotowy na pełny pojedynek na zasadach boksu przeciwko niemu. Jeśli jedna runda byłaby w formule bokserskiej, następna w MMA, wtedy byłoby to możliwe”

Białorusin zdradził także historie dotyczącą oferty jego walki z utytułowanym Władimirem Kliczką (BOKS 64-5).

”Był pomysł, aby stoczyć dziesięć walk w boksie, a później zawalczyć z Kliczką, jednak później miałem problemy zdrowotne. Pomysł ten został wstrzymany, ale jeśli pojawiłaby się podoba propozycja, rozważyłbym ją.”

Kto waszym zdaniem wyszedłby zwycięsko z tej konfrontacji styli?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.