Niedawno zakończyła się pierwsza edycja reality-show Tylko Jeden tworzonego przez organizację KSW oraz Polsat. Od tego czasu staramy się rozmawiać w formie wywiadów z uczestnikami tegoż właśnie programu. Podczas niedawnej rozmowy z naszym portalem reprezentant Klubu XYZ Fight Academy Bydgoszcz Bartek Gładkowicz (6-0) zdradził, iż jego wymarzonym rywalem na potencjalny debiut w organizacji KSW byłby ”Serbski Joker” Aleksandar Ilić (12-3).

Bartek Gładkowicz o kulisach Tylko Jeden, walce z Walawskim oraz kwarantannie!

”W kategorii średniej byłby to Aleksandar Ilić, bardzo ciekawy jestem takiego starcia, bo on jest mańkutem z tego co pamiętam. Ja już walczyłem raz z mańkutem i no na pewno jest mocnym zawodnikiem, wysokim. Było by to największe wyzwanie w mojej karierze.”

Bartek Gładkowicz to uczestnik reality-show Tylko Jeden. W pierwszym etapie programu zmierzyć miał się z Piotrem Walawskim (8-5-1). Niestety przez niezrobienie wagi nie dostał szansy pokazania się w produkcji Polsatu. W grudniu 2019 roku odniósł on swoje najcenniejsze zwycięstwo w zawodowej karierze. Podczas Gali Sportów Walki 17 w Gostyniu wypunktował jednogłośnie solidnego Sebastiana Jarońskiego (5-2), zdobywając tym samym pas mistrzowski organizacji. Cztery z sześciu zawodowych zwycięstw odnosił przed czasem.

Aleksandar Ilić w KSW zadebiutował podczas gali KSW 47. Wtedy też jego przeciwnikiem był medalista olimpijski w zapasach Damian Janikowski (4-3). Mimo tego, że przegrywał dwie pierwsze rundy to w trzeciej ciężko znokautował Polaka highkickiem. Warto podkreślić, iż przed pojedynkiem mało kto dawał mu szansę na zwycięstwo. Kontrakt z największą Polską organizacją otrzymał zaś po zwycięstwie przez nokaut w 1 rundzie z francuzem Dimitrim Bouchetem (4-6-1). W swoim ostatnim starciu został poddany zza pleców w drugiej rundzie przez niepokonanego Cezarego Kęsika (12-0).