MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Babilon Promotions

Adrian Błeszyński kontra Łukasz Stanioch w formule bokserskiej na gali Babilon Promotion!

Adriana Błeszyńskiego (MMA 9-3-1) po raz ostatni w klatce MMA oglądaliśmy w walce mistrzowskiej podczas gali Babilon MMA 12. Dziś dowiedzieliśmy się iż już niedługo zobaczymy go po raz kolejny jednak tym razem w formule bokserskiej. Jego przeciwnikiem będzie niepokonany Łukasz Stanioch (BOKS 2-0), a Panowie zmierzą się podczas gali Babilon Promotion. Starcie to odbyć ma się w limicie do 82 kilogramów na dystansie 6 rund.

Dla Adriana Błeszyńskiego będzie to powrót do boksu zawodowego prawie 9 letniej przerwie. W tym czasie ”Ares” większość swoich pojedynków toczył w formule MMA pokonując takich zawodników jak Krystian Bielski (5-2) czy też Claudio Rocha (12-13). W swoim ostatnim pojedynku stanął przed szansą zdobycia pasa mistrzowskiego wagi średniej Babilon MMA. Po zaciętym pięciorundowym boju z Pawłem Pawlakiem (15-4-1) sędziowie orzekli remis.

Łukasz Stanioch na ”zawodowych ringach” zadebiutował w listopadzie 2019 roku. Wtedy też podczas gali Babilon Promotion odbywającej się w Raszynie wypuntkował jednogłośnie bardziej doświadczonego Mihalisa Davisa (BOKS 5-3). W swoim ostatnim pojedynku, który odbył się podczas gali w Nowym Dworze Mazowieckim zwyciężył na punkty z Bartoszem Barczyńskim (BOKS 3-3).

Źródło: Menadżer Krzysztof Góralczyk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.