MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

ACA

ACA 109: Pakutinskas nie wyszedł do drugiej rundy! Omielańczuk zwycięzcą!

Niedługo musieliśmy oglądać czołowego Polskiego zawodnika kategorii ciężkiej Daniela Omielańczuka (24-9-1). Pojedynek reprezentanta WCA Fight Team zakończył się dowiem pomiędzy pierwszą a drugą rundą. Litwin Tomas Pakutinskas (19-13-3) nie wyszedł bowiem do drugiej rundy na skutek kontuzji żeber. Odniósł ją prawdopodobnie po kopnięciu w tułów w wykonaniu Daniela.

RUNDA 1

Rozpoczyna niskim kopnięciem Daniel i szybciutki high-kick trafia w głowę Litwina. Szuka ciosów prostych Pakutinskas, lecz ciągle przy pomocy nóg pracuje reprezentant WCA Fight Team. Kolejne przestrzelone ciosy Tomasa i przyciska do siatki Polaka Litwin. Szybko odwraca pozycję Daniel i to on jest w pozycji dominującej. Szuka ciosów w tułów Litwiński kickbokser. Sierpowy i middle Daniela, i kontratak serią niegroźnych ciosów. Ponowny docisk do siatki i próba obalenia Litwina, było blisko ale jednak zaprzestał Polak. I w tej pozycji kończymy pierwszą odsłonę.

KONIEC POJEDYNKU! Tomas Pakutinskas nie wyszedł do drugiej rundy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.