MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW

Abus Magomedov wystąpi na gali KSW 53 w Łodzi!

Podczas dzisiejszego programu ”Klatka po klatce” poznaliśmy kolejnego bohatera zbliżającej się gali KSW 53. Będzie nim reprezentant klubu UFD Gym Abus Magomedov (23-4-1). Gala odbędzie się już 21 marca w łódzkiej hali Atlas Arena.

Abus Magomedov ma na swoim koncie pojedynki dla solidnych europejskich organizacjach. Zobaczyć mogliśmy go na galach GMC, Superior FC czy też Final Fight Championship. Miał też okazję brać udział w turnieju organizacji PFL. Mierzył się tam z takimi zawodnikami jak Anderson Gonçalves (12-4), Sadibou Sy (8-5-2) czy też Louis Taylor (18-4-1) z którym Niemiec uległ z finale turnieju. W swoim ostatnim pojedynku poddał szybko debiutującego w MMA doświadczonego kickboksera Slavisa Simuenovicia (0-1).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.